Naudinga informacija
Naujienos

Mes žinome, kaip susisiekti su KALĖDŲ SENELIU ir įtikinti jį aplankyti Jus!

SKAITYKITE ČIA!

KALĖDINIAI ir TEMATINIAI RENGINIAI - renginių organizavimo paslaugos.

PRAĖJUSIŲ VASAROS STOVYKLŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

Daugiau naujienu »

2019 m. vasarą įvykusios stovyklos

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

Dienos stovykla VISI SAVI PRIE JŪROS!

Dienos nuotykių ir žaidimų stovykla!

Stovyklautojų amžius: 6-12 m. (lietuvių ir rusų k.) Stovyklos trukmė: 5d. 100/ 1d. 20€

Stovyklos pamainos: 07.01-05 | 07.08-12 | 07.15-19 | 07.22-26 | 07.29-08.02

STOVYKLOS VIETA: poilsio kompleksas Mėguvos g. 11 Šventojoje

MAITINIMAS 3 k. per dieną (pietūs, pavakariai ir vakarienė). Yra galimybė papildomai užsakyti ir pusryčius (10€/5d.).

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA*:

Nuotykiai, linksmybės, žygiai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią pajūrio pušynų ir kopų gamtoje. Stovykla skirta mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

*dienos stovyklos programa derinama prie tuo metu vykstančios stacionarios stovyklos programos. Dienos stovyklos dalyviai įsilieja į vykstančią veiklą su savo idėjom ir indėliu: visi kartu draugiškai varžosi, atlieka užduotis ir smagiai leidžia laiką. Su stacionarių stovyklų programomis galite susipažinti paspaudus šią nuorodą. Aprašymuose rasite ir tai, ką reikėtų turėti atvykstant į stovyklą.

Taigi, daugybė smagios veiklos, dalyvaujant stovyklos komandų veikloje! Įvairios varžybos, maudynės, kvadrato ir futbolo rungtynės, kelionės per kopas ir po Šventąją, įvairių užduočių atlikimas. Užuominų ir atsakymų paieškos, vandens mūšis, estafetės! Madų konkursas, šokiai ir diskotekos! Viktorinų rungtis, talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių“ stovyklos dalyvių pasirodymai ir kita.

APGYVENDINIMAS: Mėguvos 11 poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo kopų, šalia Baltijos jūros.  Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir patikrinta virtuvė.

Atvykimas: ryte apie 09.30 val. Išvykimo laikas vakare apie 19.00 val. (arba sutariama atskiru susitarimu)

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (*detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

9:00-9:30 Pusryčiai (pageidaujantiems pusryčiauti stovykloje už papildomą mokestį)

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą

13:30 -14:00 Pietūs

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!)

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą

PASTABOS:

- Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1a arba jos atitikmenį).

Daugiau informacijos: