Naudinga informacija
Naujienos

Jau paskelbta stovyklų aprašyme!

PRAĖJUSIOS VASAROS FOTOGRAFIJOS ! Šauniausi stovyklų FOTOvaizdai - mūsų FACEBOOK profilyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

NAUJA: RENGINIAI VAIKAMS - renginių organizavimo paslaugos.

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA!

Daugiau naujienu »

NEREALŪS NUOTYKIAI PRASIDEDA! 2017 m. sezono vaikų ir jaunimo aktyvaus poilsio stovyklos:

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

Dienos stovykla VISI SAVI PRIE JŪROS!

Dienos nuotykių ir žaidimų stovykla VISI SAVI prie jūros!

Stovyklautojų amžius: 6-12 m. Stovyklos trukmė: 5d. 95/ 1d. 19€

Stovyklos pamainos: 06.26-30 | 07.03-07 | 07.10-14 | 07.17-21 | 07.24-28

(grupės lietuvių ir rusų k.)

Stovyklos tikslai: nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai, laužasgamtos apsuptyje! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią pušynų ir kopų apsuptyje. Stovykla skirta vaikams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių,azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA
ŽAROS poilsio namai, Šventoji, Jūros g. 50

ŽAROS poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę vos keli šimtai metrų nuo kopų, ant Baltijos jūros kranto.  Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Komplekse esanti kavinė - tai, kas padės tėveliams atsipūsti ir pailsinti kojas. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami komfortabiliuose 3-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

MAITINIMAS 2 k. per dieną kavinėje, aptarnaujamoje rūpestingos virtuvės. Yra galimybė papildomai užsisakyti ir pusryčius.

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA*:

Dalyvavimas stovyklos komandų veikloje. Įvairios varžybos, maudynės, krepšinio ir futbolo rungtynės! Kelionės per kopas, įvairių užduočių įvykdymas. Užuominų ir atsakymų paieškos, paplūdimio rungtynės ir vandens mūšis! Madų konkursas, šokiai ir diskotekos! Viktorinų rungtis, talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių“ stovyklos dalyvių pagerbimas ir kita.

*dienos stovyklos programa derinama prie tuo metu vykstančios stacionarios stovyklos programos. Dienos stovyklos dalyviai įsilieja į vykstančią veiklą su savo idėjom ir indėliu: visi kartu draugiškai varžosi, atlieka užduotis ir smagiai leidžia laiką. Su stacionarių stovyklų programomis galite susipažinti paspaudus šią nuorodą. Tuose pačiuose aprašymuose pasidomėkite, ką reikia turėti atvykstant į dienos stovyklą.

Atvykimas: ryte apie 08.00 val. Išvykimo laikas vakare apie 19.00 val. (arba atskiru susitarimu)

Mūsų įspūdžiai ir fotoalbumai čia! Junkis prie mūsų FB draugų, draugaukime!