Naudinga informacija
Naujienos

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

NAUJA: RENGINIAI VAIKAMS - renginių vaikams organizavimo paslaugos.

Mes žinome, kaip susisiekti su KALĖDŲ SENELIU ir pakviesti jį aplankyti Jus!

SKAITYKITE ČIA!

KALĖDINIAI ir TEMATINIAI RENGINIAI - renginių organizavimo paslaugos.

Daugiau naujienu »

NUOTYKIAI PRASIDEDA! 2018 m. sezono moksleivių aktyvaus poilsio stovyklos:

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

Dienos stovykla VISI SAVI PRIE JŪROS!

Dienos nuotykių ir žaidimų stovykla VISI SAVI prie jūros!

Stovyklautojų amžius: 6-12 m. Stovyklos trukmė: 5d. 95/ 1d. 19€

Stovyklos pamainos: 07.02-06 | 07.09-13 | 07.16-20 | 07.23-27 | 07.30-08.03

(grupės lietuvių ir rusų k.)

Stovyklos tikslai: nuotykiai, linksmybės, iškylavimai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai, laužasgamtos apsuptyje! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią pušynų ir kopų apsuptyje. Stovykla skirta vaikams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių,azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA
Poilsio namai, Šventoji, Mėguvos g. 11

Mėguvos 11 poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo kopų, šalia Baltijos jūros.  Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami komfortabiliuose 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame pastate su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai, internetas).

MAITINIMAS 2 k. per dieną (pietūs ir vakarienė) kavinėje, aptarnaujamoje rūpestingos virtuvės. Yra galimybė papildomai užsisakyti ir pusryčius (9€/5d.).

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA*:

Dalyvavimas stovyklos komandų veikloje. Įvairios varžybos, maudynės, krepšinio ir futbolo rungtynės! Kelionės per kopas, įvairių užduočių įvykdymas. Užuominų ir atsakymų paieškos, paplūdimio rungtynės ir vandens mūšis! Madų konkursas, šokiai ir diskotekos! Viktorinų rungtis, talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių“ stovyklos dalyvių pagerbimas ir kita.

*dienos stovyklos programa derinama prie tuo metu vykstančios stacionarios stovyklos programos. Dienos stovyklos dalyviai įsilieja į vykstančią veiklą su savo idėjom ir indėliu: visi kartu draugiškai varžosi, atlieka užduotis ir smagiai leidžia laiką. Su stacionarių stovyklų programomis galite susipažinti paspaudus šią nuorodą. Tuose pačiuose aprašymuose pasidomėkite, ką reikia turėti atvykstant į dienos stovyklą.

Atvykimas: ryte apie 08.00 val. Išvykimo laikas vakare apie 19.00 val. (arba atskiru susitarimu)

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (*detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

Daugiau informacijos: