Naudinga informacija
Naujienos

Stovyklų grafikas jau paskelbtas stovyklų aprašyme!

Registracija atidaryta ir jau pildosi! Laukiame visų, pasiruošusių naujiems iššūkiams ir įsimintiniems vasaros nuotykiams!

stovyklų VIDEO čia !

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA!

Daugiau naujienu »

2020 m. vasaros stovyklos!

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

Stovykla PAJŪRIO NUOTYKIAI: MANO SUPERHEROJUS

06.28-07.05 (8d., 7-14 m.) 220€

07.19-26 (8d., 7-14 m.) 220€

07.19-08.02 (15 d. 7-14 m.) 395€ (netinka data? Rinktis kitą!)

(Grupės lietuvių ir rusų k. Stovyklautojų skaičius pamainoje: ~40)

Kiekvienas nori būti superherojumi! Vieniems tai pavyksta dėl palankiai susiklosčiusių aplinkybių, kiti kukliai laukia savo galimybės ilgą laiką. O koks superherojus slypi Tavyje? Kokiu norėtum būti, keliaujant vasaros laiku ir svajonių ritmu?

SUPERHEROJŲ KOMANDA šią vasarą kuriasi čia! Tu neabejotinai turi bent vieną talentą: gal moki greitai bėgti ar taikliai mėtyti, o gal spręsti mįsles ir galvosūkius, dailiai piešti, gerai šokti, užburiančiai dainuoti, stebinti magijos triukais, linksmai vaidinti ar pasakoti, atidžiai stebėti ir girdėti, narplioti įvairias užduotis, ieškoti ir atrasti, įveikti ir laimėti! Atvyk, Tavo galios reikalingos čia!

Azartiškų nuotykių, žaidimų ir aktyvaus poilsio vasaros stovykla MANO SUPERHEROJUS! Stovyklos tikslai: įspūdingai, turiningai leisti laiką, susipažinti, ugdyti komandinius įgūdžius, pasiekti bendrą tikslą ir ilgam vaską prisiminti.

O šiam reikalui, susibūrę į superherojų komandas, pasitelkę visas savo jėgas, ryžtą ir sumanumą, sužinoję ar išmokę naujų dalykų, atspėję ar iššifravę mįsles ir užduotis, kartu sieksime įveikti piktadarius, nuolat mums į ratus kaišančius pagalius.

Stovykloje laukia daug veiklos: susipažinimas su aplinka ir komandos draugais, būrimasis į superherojų komandas, daug dinamiškos veiklos gamtoje ir gausybė vakaro renginių! Šalia pagrindinės stovyklos temos laukia įvairios rungtys, žygiai prie jūros, maudynės, sportiniai, paplūdimio ir kiti žaidimai, vakaro šou, krikštynos, diskotekos ir kitos linksmybės. Turėsime ir išbandymų, kur reikės pasitelkti sukauptas žinias bei nuovokumą, įveikiant įvairias užduotis.  Visų laukia ir tradiciniai apdovanojimai bei kiti malonūs siurprizai! Pasilinksminkime iš širdies!

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, vakariniai renginiai ir kitos pramogos!

APGYVENDINIMAS /  STOVYKLOS VIETA

Mėguvos 11 poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo kopų, šalia Baltijos jūros.  Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir patikrinta virtuvė.

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė stovykloje iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Savarankiškas išvykimas paskutinę dieną nuo iki 12:30 val., organizuotas išvykimas autobusu - pagal numatytą grafiką.

MAITINIMAS 5 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai). Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu. Galimybė apsipirkti parduotuvėje (tik su vadovų priežiūra ir ne kasdien).

VADOVAI Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

- Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

- Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1a arba jos atitikmenį).

- Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (tačiau siūloma galimybė iš Vilniaus per Kauną vykti organizatorių nurodytu autobusu su stovyklos vadovo palyda).

Daugiau informacijos: