Naudinga informacija
Naujienos

Stovyklų grafikas jau paskelbtas stovyklų aprašyme!

Registracija jau vyksta!

Laukiame visų, pasiruošusių naujiems iššūkiams ir įsimintiniems vasaros nuotykiams!

stovyklų VIDEO čia !

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA!

Daugiau naujienu »

2022 m. vasaros stovyklos!

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

Kaip atvykti į Stovyklą

 

SVARBU: STOVYKLOS ATMINTINĖ su naujausia informacija (kur ir kada atvykti, ką atsivežti į stovyklą) pasieks dalyvius el. paštu, likus savaitei iki pamainos. Sekite naujienas, siunčiamas el. paštu :)


Stovykla Vilniaus r.: Ryšininko g. 1, Ryšininko km., Nemenčinės sen., Vilniaus raj. (žemėlapis: spauskite čia)

Savarankiško atvykimo ir registracijos laikas į stovyklą Nemenčinės miškuose: pirmąją pamainos dieną nuo 09.45 iki 11.45 val.

Išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną nuo 10:00 iki 10.30 val. (į dienos stovyklą - atvykimas sutartu laiku ryte, išvykimas po vakarienės arba atskiru susitarimu)

 

Stovykla ŠVENTOJOJE prie jūros: Mėguvos g. 11, Šventoji, Palangos m. sav. (žemėlapis: spauskite čia)

Savarankiško atvykimo ir registracijos laikas Varlinuko komplekse Šventojoje: pirmąją pamainos dieną nuo 11.00 iki 12.00 val.

Savarankiško išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną nuo 10.30 iki 11.00 val.

Organizuotam atvykimui/išvykimui autobusu taikomas kitas tvarkaraštis. Apie tai, kur ir kada atvykti bei į kokį tarpmiestinį autobusą (Vilnius-Kaunas-Šventoji) įsodinti dalyvį, pranešime likus savaitei iki pamainos. Tada bus galima užsakyti vietą autobuse. Sekite naujienas :) 

 

Stovykla PALANGOJE prie jūros: Vytauto g. 32, Palanga. (žemėlapis: spauskite čia)

Savarankiško atvykimo ir registracijos laikas „9 Bangų“ komplekse Palangoje: pirmąją pamainos dieną nuo 11.30 iki 12.00 val.

Savarankiško išvykimo laikas paskutiniąją pamainos dieną nuo 10.00 iki 10.30 val.

Organizuotam atvykimui/išvykimui autobusu taikomas kitas tvarkaraštis. Apie tai, kur ir kada atvykti bei į kokį tarpmiestinį autobusą (Vilnius-Kaunas-Palanga) įsodinti dalyvį, pranešime likus savaitei iki pamainos. Tada bus galima užsakyti vietą autobuse. Sekite naujienas :)