Naudinga informacija
Naujienos

Stovyklų grafikas jau paskelbtas stovyklų aprašyme!

Registracija jau vyksta!

Laukiame visų, pasiruošusių naujiems iššūkiams ir įsimintiniems vasaros nuotykiams!

stovyklų VIDEO čia !

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA!

Daugiau naujienu »

2022 m. vasaros stovyklos!

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

VšĮ Varlinukas gali rasti ir čia:

1,2% pajamų mokestis

Pasinaudokite savo teise ir skirkite 1,2% pajamų mokesčio vaikų užimtumui ir ugdymui. Geriausia tai atlikti iki visuotinio deklaravimo datos gegužės mėn. 1 d., tačiau jei skirsite savo laiko vėliau, nemažiau džiaugsimės.

Skirtos lėšos bus panaudotos vaikams ir jaunimui skirtų programų įgyvendinimui. 1,2% skirsite nuo pajamų mokesčio, kurį jau esate sumokėję į biudžetą praėjusiais metais.

1,2% nuo 2020 metais į biudžetą Jūsų sumokėto pajamų mokesčio skyrimą galite atlikti taip:

 

1. užpildyti prašymo blanką FR0512.doc, įrašant savo asmens duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą, telefoną ir elektroninio pašto adresą). Nepraleiskite užpildymo datos, apačioje įrašykite savo vardą ir pavardę bei pasirašykite.

Prašymą taip pat galite užpildyti per elektroninę deklaravimo sistemą.

2. Tiesiogiai ar per savo įgaliotą atstovą pristatykite prašymą Jūsų apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2021 m. gegužės 1 d. Beje, jeigu pagal Lietuvos Respublikos Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs galite susigrąžinti pajamų mokesčio permoką (už mokamas gyvybės draudimo ar pensijos kaupimo įmokas, būsto kreditą ir pan. ar tiesiog privalote deklaruoti pajamas, tuomet prašymą galite pateikti kartu su metine pajamų mokesčio deklaracija. (Tikslus informacijos sąvadas pateikiamas www.vmi.lt svetaineje)

Užpildę prašymą pristatykite jį asmeniškai, paštu arba kreipkitės į savo darbovietės administratorę ar buhalterę. Jos gali padėti pristatyti Jūsų prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai.

3. Jeigu turite sunkumų pasinaudoti išvardintais keliais, prašome susisiekti su mumis ir mes padėsime Jums užpildyti prašymo blanką.

Daugiau informacijos apie 1,2 % nuo sumokėto pajamų mokesčio skyrimą: www.vmi.lt Prašymą VMI rekomenduojama pateikti iki gegužės mėn. 1 d.

VšĮ VARLINUKAS įmonės kodas 302092609, adresas Juodšilių g. 41, Vilnius. Banko rekvizitai: LT37 4010 0424 0224 0412, AB Luminor bankas (banko kodas 40100).

Jeigu Jums iškilo bet kokių klausimų, atsakysime Jums telefonu arba pasinaudokite nemokama konsultacija su VMI konsultantais.