Naudinga informacija
Naujienos

NAUJA STOVYKLŲ INTERNETINĖ SVETAINĖ !

Stovyklos INSTAGRAME !

Mes jau TikTok'e ! @varlinuko_vaiku_s

Stovyklų grafikas paskelbtas! Registracija vyksta, vietos tirpsta!

Laukiame visų, ištroškusių gero laiko ir vasaros nuotykių!

stovyklų VIDEO čia !

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA 2024!

Daugiau naujienu »

2024 m. vasaros stovyklos!

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

 

VARLINUKO NUOTYKIUS galima rasti čia:

Vasaros stovykla MIŠKO NUOTYKIŲ SPA !

AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR ATPALAIDUOJANČIO POILSIO STOVYKLA

07.07-07.13

08.04-08.10

(netinka data? Rinktis kitą datą!)

Amžius 8-13 m. (grupės lietuvių ir rusų k.) 7 d. 290€

Specialistai vienbalsiai sako, kad miškas yra tikras ir labai kokybiškas SPA ir kūnui, ir sielai. Miškas turi paslapčių ir mįslių. Miške labai gera bėgioti, vaikščioti, sportuoti, užsiimti kūryba, žaidimais ir kita veikla: nei karšta, nei vėsu, tylu ir ramu. Miškas nuima nervinę įtampą, atpalaiduoja, suteikia daug jėgų ir sukuria puikios nuotaikos užtaisą. Deguonies per akis, o drėgnas oras labai sveikai veikia odą. Kadagių ir pušų išskiriami fitoncidai naikina bakterijas. Po lietaus miškas ypatingai pakvimpa. Miške daug kas kitaip - todėl šiemet pasinersime į nuostabų MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

ŽAIDIMŲ GALAKTIKA STOVYKLA NEMENČINĖS PUŠYNUOSE
« Grįžti atgal
Bravo00001.jpg Bravo00002.jpg Bravo00003.jpg Bravo00004.jpg Bravo00005.jpg
Bravo00006.jpg Bravo00007.jpg Bravo00008.jpg Bravo00009.jpg Bravo00010.jpg

Ar išdrįsi atverti paslapčių kupino MIŠKO NUOTYKIŲ vartus? Net neabejojame! Čia sulauksi ne tik iššūkių, tačiau ir darnaus visos komandos palaikymo, kad kartu sėkmingai įveikti pačias įvairiausias užduotis ir pasiekti tikslų. Taigi, jau supratai, kad nuo ryto iki vakaro laukia kelionės, įdomūs išbandymai ir nepamirštami nuotykiai juos įveikiant.

O po rimtų darbų linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, meniniai pasirodymai, žygiai, komandinė ir individuali veikla papildys mūsų intensyvią miško nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams miške prie upių ežerų?! Kraunamės kuprines, pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir su purslais neriam į MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

STOVYKLOS TIKSLAI: smagus ir įsimintinas laikas gamtos ir bendraamžių apsuptyje, draugiškų santykių ir komandinio darbo ugdymas, bendravimo skatinimas, kūrybiškumo ir meninis ugdymas, pasitikėjimo stiprinimas ir, be jokios abejonės, daug šauniai praleistų akimirkų! Tai vieta, kur gali būti tikras savimi, užsiimti įvairiais užsiėmimais, susirasti naujų draugų ir susitiprinti draugystę su turimais draugais, pažinti, sužinoti ir patirti bei parsivežti namo ilgai atmintyje išliekančių įspūdžių!

STOVYKLOS PROGRAMA - AKTYVI IR AZARTIŠKA! Žemiau pateikiama tik dalis užsiėmimų:

Žemėlapių bei nuorodų studijavimas, jų išaiškinimas, kelionės po mišką ir prie ežero, komandinis ir individualus užduočių atlikimas, linksmi tradiciniai ir netradiciniai žaidimai, maudynės ir sportinės rungtys, konkursai, pasirodymai, tematiniai vakarai, šokiai ir diskotekos, siurprizai, kūrybinės užduotys, apdovanojimai ir kita! Visko tiek daug, o kur dar bendravimas, draugystė, skanus maitinimas ir geras poilsis nuostabaus grožio gamtoje!

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Daugiau informacijos:

VARLINUKO VASAROS STOVYKLA NEMENČINĖJE
« Grįžti atgal
varlinukas_vivagreen_41.jpg varlinukas_vivagreen_46.jpg varlinukas_vivagreen_49.jpg varlinukas_vivagreen_52.jpg varlinukas_vivagreen_53.jpg
vivagreen_restoranas.jpg varlinukas-0165.JPG varlinukas-0741.JPG varlinukas-0796.JPG 0081.JPG
0150.JPG DSC_0621.JPG DSC_0660.JPG DSC_0689.JPG DSC_0720.JPG

Apgyvendinimas Vilniaus r., Nemenčinės pušynuose

Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlaičio ežerų bei Neries upės įsikūręs Varlinuko vasaros nuotykių kompleksas - viena didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, šokių salė, restoranas bei netoliese esantys paplūdimiai. Stovyklautojai apgyvendinami dviaukščiame mūriniame pastate. Dušai ir tualetai koridoriuje. Stovyklą aptarnauja modernia įranga aprūpinta virtuvė, maitinamės jaukiame miško restorane.

Nesiekiame perteklinės prabangos, kuri aktyviam poilsiui gamtoje neturi ypatingos reikšmės. Čia viskas paprasta, patogu ir draugiška aplinkai: be krištolinių sietynų, marmurinių laiptų ar plastikinių langų. Ypatingą dėmesį skiriame kasdienei patalpų švarai ir higienai, personalo pasirengimui, puikiai visų nuotaikai bei maitinimo paslaugoms. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Vilniaus m. Visuomenės sveikatos centro bei Vilniaus m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.

Mūsų įspūdžiai ir fotoalbumai čia! Junkis prie mūsų FB draugų, draugaukime!